NX jadastantside automaatprojekteerimine

Rakiste loomine on oluline samm toote disaini ja tootmisprotsessi vahel. Integreeritud tooteloomisprotsessi ja rakiste projekteerimislahenduse tõttu on võimalik toodet ja rakiseid konstrueerida samaaegselt. Tootes toimuvad muudatused kanduvad automaatselt üle ka rakistesse.
NX pakub mitmeid spetsiaallahendusi rakiste tootmiseks. Eestis enim levinud on survevaluvormide projekteerimismoodul NX Mold Design ja jadastantside projekteerimismoodul NX Progressive Die Design.

NX Progressive Die Design


NX Progressive Die Design optimeerib jadastantsi projekteerimisprotsessi, tõstes tootlikust dramaatiliselt, võrreldes tavapärase CAD disaini protsessiga. Moodul pakub struktureeritud töövoogu, mis põhineb juhtivate stantsitootjate kogemusel, stantsi projekteerimisetappide automatiseerimisel ja standardsete detailide/pakettide raamatukogude kasutamisel. See töövoog on järjestikuline protsess, mis propageerib kõige efektiivsemat tööjärjekorda, integreerides keerukaid projekteerimistehnoloogiaid automatiseeritud tegevuste jadaks.

Loe lisa inglise keeles

Loe siit ajakirja DEVELOP3D NX Progressive Die Design ülevaadet

PDF versioon DEVELOP3D artiklist

Prindi Admini e-post