ESPRIT

Esp logo

 

 

CAM pakett ESPRIT on võimas, mitmetes operatsioonisüsteemides töötav programm tootmise automatiseerimiseks, mis võimaldab luua töödeldavaid geomeetriaid või importida neid teistest CAD süsteemidest.

ESPRIT on Siemens Solution Partner PLM Program programmi liige, mis tagab nende laitmatu koostöö.

Töötlemisprogrammid kõikidele tööpinkidele

ESPRIT võimaldab efektiivselt luua töötlemisprogramme erinevatele CNC-tööpinkidele. ESPRIT’ga saab luua operatsioone 2-5 teljelistele freespinkidele, 2-22 teljelistele treipinkidele, 2-5 teljelistele traaterosioonpinkidele, mitmespindlilistele tööpinkidele ja B-teljega (pöördlauaga) mitmespindlilistele tööpinkidele, kasutades optimaalsete programmide loomiseks ka töötlemistsükleid.

Töötlemisprogrammid kõikidele geomeetriatele

ESPRIT võimaldab otse CAD-ist importida mudeleid töötlemiseks, ilma vajaduseta neid muuta või parandada. ESPRIT loob operatsioone otse erinevatele geomeetriate kombinatsioonidele – tahked kehad, pindmudelid, traatmudelid ja STL, võimaldades paindlikkust töötlemises. Töötlemise alustamine korraliku ja vigadeta geomeetriaga vähendab hilisemaid probleeme keeruliste geomeetriate töötlemisel ning lühendab tuntavalt programmeerimise aega.

Universaalne postprotsessor

  

ESPRIT universaalne postprotsessor loob kiiresti kvaliteetset G-koodi, tagamaks parima tööpingi efektiivsuse. ESPRIT’ga on kaasas mahukas postprotsessorite kogu, samuti on paljudel juhtivatel tööpinkide valmistajatel olemas sertifitseeritud ESPRIT postprotsessorid. ESPRIT avatud arhitektuur lubab kasutajal teha postprotsessorile muudatusi, loomaks endale sobivaima lahenduse. ESPRIT veatu G-kood võimaldab rohkem tähelepanu pöörata töötlemisele ja parimale hinna-kvaliteedi suhtele töötlemisel.

Dünaamiline simulatsioon ja kontroll

  

ESPRIT kiire, täpne ja usaldatav töötlemise simulatsioon kõrvaldab vajaduse kontrollida tööradasid pingis. Kasvatamaks töötlemisprotsessi usaldusväärsust, saad simulatsioonis võrrelda etteantud ja töödeldud mudelit. Võimas reaalajas simulatsioon ning kokkupõrgete kontroll tagavad ka keerukate detailide töötlemise õnnestumise juba esimesel korral. ESPRIT võimaldab põhjaliku simulatsiooni töötlemiskeskkonnas – tööpink, detaili kinnitusvahendid, tööriistad, tööriistade kinnitusvahendid, toorik ja töödeldav geomeetria. Vähenda pinkide seisuaegu ja töötlemise hinda, luues ESPRIT’ga usaldusväärseid töötlemisprogramme.

  

Lisainfo DP Technology Corp.

 

 

Prindi Admini e-post